Kamera
kamera samochodowa
Wprowadził: Ray Bouknight
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Propozycje wielu wielu kamer samochodowych i nie tylko

Obecnie coraz większą popularnością cieszy się osprzęt video. Ma on swoje zastosowania na licznych planach filmów, w okresie monitoringu, jak także w czasie zwykłej samochodowej jazdy. Odpowiednia kamera samochodowa może dziś przydać się mnóstwu fachowych, jak również początkujących kierowców. Dobrze dowiedzieć się odrobinkę więcej o takiego typu sprzęcie a, także zobaczyć, co może on zaoferować.
cyfrówki i gopro hero
Wprowadził: kent
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ostatnie pakowanie do wyjazdu na stok

Nim wybierzemy się na narty musimy wcześniej zadbać o ich stosowną konserwację, przegląd butów do nart jak także regulację wiązań, zwłaszcza jeśli jedzie z nami na stok młody człowiek. Bez wątpienia pociechy rosną ekspresowo i w buty z poprzedniego sezonu mogą się po prostu nie zmieścić.
widok z góry
Wprowadził: Saad Faruque
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak w dobie łatwego dostępu do technologii nagrać niebanalny spot reklamowy?

Doskonałym pomysłem jest skorzystanie z oferty firmy zajmującej się produkcją takich spotów z wykorzystaniem dronów. Filmowanie z lotu ptaka pozwala na możliwość ukazania Państwa obiektu z szerokiej perspektywy. Z tego typu rozwiązania korzystają najczęściej pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, dwory, czy chociażby obiekty szkoleniowo-konferencyjne.
dron
Wprowadził: Dave Lauretti
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kamery sportowe są odpowiednio wzmacniane

Sporty ekstremalne szczycą się coraz znaczniejszym zainteresowaniem, więc zjawia się znacznie więcej jednostek, które chcą zarejestrować własne osiągnięcia i potem poszczycić się nimi przed innymi. Przez to coraz większą modą radują się kamery sportowe, które mocowane okazują się być do kasków oraz które nagrywają wszystkie akrobacje. Co niesamowite to fakt, że te kamery są specjalnie wzmacniane, a zatem nawet przy upadku nic złego nie może się z nimi zrobić, a dzięki takiemu sposobowi przypinania, osoby podziwiające filmik będą miały wrażenie, że samodzielnie wykonywały te wszystkie wyczyny. To właśnie spowoduje, że znacznie więcej osób nabywa takie kamery oraz korzysta z nich podczas uprawiania sportu, dzięki czemu później mają niepowtarzalną pamiątkę ze swoich akrobacji.
kamera
Wprowadził: Joe Kunzler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Od niedawna niezwykle modne stało się rejestrowanie na kamerę dosłownie wszystkiego co znajduje się wokół.

Ale nie są to mimo wszystko takie powszechne filmy, takie jakie moglibyśmy spokojnie wykonać z naszego tabletu. Raczej należy tu jeszcze uwzględnić to, iż zazwyczaj filmy dotyczą środowiska w momencie robienia różnych ekstremalnych aktywności. Zatem mamy szansę aby mówić o tradycyjnie nazywanych kamerkach dla aktywnych, które różnym osobom lubiącym czynny styl funkcjonowania, towarzyszą prawie w każdej nietypowej sytuacji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.