Podróżujesz do Katowic? Zobacz swój wybór.

Czasami przywołuję w pamięci nasze rodzinne wakacje. Wybieramy się na Śląsk! Pięcioosobowa rodzina w samolocie. W końcu, po całym dniu podróży cała piątka z entuzjazmem wychodzi na lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach z samolotu i... rozpoczynają się wyczerpujące poszukiwania ”wolnych łóżek”.

Podział na dwie grupy, z których jedna pilnuje bagaży – druga, zmagając się z odpowiedzialnością jaka na niej ciąży szuka “kwatery”. Przemęczenie i podenerwowanie. Tyle pamiętam. Okropność.

walizki
Tak miały się rzeczy 30 lat temu, a dziś? Siadamy w domu, w ulubionym fotelu i w ciszy, spokoju zastanawiamy się nad ofertą miejsc noclegowych. Ponadto, dysponując odpowiednimi programami możemy przekonać się czy na podwórku naszego nowego lokum rośnie świerk czy krzew ozdobny, jakiego koloru zasłony powieszono w oknach. Widzimy czy dzielnica jest spokojna oraz potrafimy, jeszcze będąc w domu określić parking dla naszego samochodu- parking pyrzowice. Tak, właściwie dobrany nocleg to stanowi gwarancję udanego wyjazdu. Zwłaszcza, jeśli w nowym lokum mamy zamiar spędzić parę dni. Największe atrakcje, wyszukane smakołyki nie zrekompensują nam bezsennych nocy. Ku naszemu zadowoleniu, w dobie internetu odnalezienie noclegu, który spełni nasze wymagania nie jest trudne.

Do naszej dyspozycji powstały specjalne serwisy internetowe, które dają możliwość znalezienia różnego rodzaju noclegów zgodnie ze swoimi kryteriami – należy wystukać na klawiaturze miejscowość do której się udajemy, następnie rodzaj obiektu, dodatkowo także oczekiwaną cenę, po to by znaleźć zgodne z naszymi oczekiwaniami miejsce w parę minut. Czyli należy wpisać w sieci tekst np: nocleg Pyrzowice, a ujrzymy masę kuszących propozycji- nocleg pyrzowice. Na takich serwisach zazwyczaj podane są wszystkie istotne informacje o pokojach czy mieszkaniach wzbogacone zdjęciami, co pomoże w wytypowaniu tych, które spełnią nasze oczekiwania.


Zobacz również

Czasami każdy z nas chce uciec od zgiełku wielkiego miasta i od pracy - warto może jechać na Kaszuby

prawo
Wprowadził: Dhinakaran Gajavarathan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Cudze chwalicie, swojego nie znacie - głosi stare i mądre porzekadło. I jest w tym duża dawka przykrej prawdy. Polacy w ostatnich latach najczęściej jeżdżą na urlop do ciepłych krajów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.