Jeżeli szukamy wyjątkowych tras rowerowych to warto wziąć pod uwagę okolice Zakopanego i Roztocza

Jeśli uwielbiamy wielokilometrowe wypady rowerowe, to powinniśmy poszukać dla siebie idealnych tras i zaplanować wypad ze znajomymi. Nasz kraj ma bardzo wiele kilometrów przepięknych oraz malowniczych tras o każdym stopniu trudności.
W przypadku kiedy kochamy wyzwania to warto spróbować swoich sił w Tatrach. Z łatwością odnajdziemy tam niezwykłe szlaki rowerowe Zakopane oraz okolice obfitują w wymagające i bardzo ciężkie trasy, na których przetestujemy własne zdolności http://www.traseo.pl/trasy-rowerowe/zakopane. Możemy oczywiście udać się na oglądanie okolicznych miejscowości oraz zachwycać się zabytkami. Jeśli jednakże pragniemy podnieść trochę poziom trudności, to należy zaplanować wypad w góry. Na rowerze dojedziemy też do niektórych schronisk w Tatrach. Jeżeli zatem interesują nas wymagające szlaki rowerowe Zakopane i okolice to miejsca, gdzie na pewno przekonamy się, co potrafimy.


Muzeum
Wprowadził: Artur Nowacki
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jeżeli jednakże zależy nam głównie na malowniczych widokach, to warto odnaleźć mniej wymagające szlaki rowerowe Roztocze może być doskonałym pomysłem. Ta urocza kraina położona jest w Polsce i na Ukrainie szlaki rowerowe w Roztoczu. Znajdziemy tu bardzo dużo kilometrów pięknych ścieżek rowerowych biegnących poprzez najbardziej znane turystyczne atrakcje oraz pomniki przyrody. Są to drogi mało wymagające, więc będziemy mogli się skupić na oglądaniu krajobrazu.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.