Jak w dobie łatwego dostępu do technologii nagrać niebanalny spot reklamowy?

Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy zajmującej się produkcją takich spotów przy pomocy dronów. Filmowanie z lotu ptaka daje Państwu możliwość ukazania Państwa obiektu z doskonałej perspektywy. Z omawianego rozwiązania korzystają w głównej mierze hotele, ośrodki wypoczynkowe, dwory, a także obiekty szkoleniowo-konferencyjne.

z góry
Wprowadził: Wonderlane
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W obecnych czasach filmowanie z lotu ptaka nie jest niczym niezwykłym. Obecnie jest sporo firm, które posiadają profesjonalny sprzęt, którym potrafią się posługiwać. Można je wynająć i poprosić o filmowanie z lotu ptaka czy to konkretnego zdarzenia, czy jakiegoś obszaru. Na pewno wszyscy mieliśmy okazję zobaczyć jakiś filmik w sieci właśnie nakręcony z lotu ptaka i wszyscy, którzy mieli okazję coś takiego obejrzeć są pod wrażeniem.

Zdjęcia z powietrza umożliwiają przedstawienie terenu wokół - co niewątpliwie stanowi świetne tło dla prezentacji- http://magiceye.com.pl/o-nas/. Rodzi ono ponadto ciekawość odbiorcy, ze względu na formę przekazu naturalnie dla człowieka nieosiągalną.

Od długiego czasu już kręci się filmy ze skoków spadochronowych czy lotów paralotnią, ale robienie filmików z powietrza przez dostosowane urządzenia z zainstalowaną kamerą to totalnie inna jakość obrazu. Rzadko zwracamy uwagę w filmach na dużym ekranie, że któreś ujęcie (poznaj naszą firmę) musiało być robione z wysokości. Nie myślimy o częściach składowych filmu, ale to one dają możliwość na to, żeby efekt końcowy był poruszający lub szokował. Dobrze, więc myśleć o ludziach, którzy się tym zajmują. Bo bez ich zawodowstwa nie byłoby tak cudownych filmów tworzonych z lotu ptaka.
2017/10/22, 19:15:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.