Sprzedaż internetowa jako konkurencja dla stacjonarnych sklepów

Sprzedaż przez internet rośnie jak na drożdżach i w najbliższych latach ten rynek będzie nadal się rozwijać. Tanie kupowanie to marzenie większości ludzi na świecie. W erze Internetu i ciągle rosnącej rywalizacji to coraz bardziej możliwe. Nie tylko sklepy stacjonarne rozszerzyły swoją propozycję o możliwość zakupów internetowych, wyprzedają tu też osoby prywatne.


Lustrzanka
Wprowadził: Arek Olek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Zakupy przez internet jest bardzo wygodną możliwością. Zaledwie klikiem myszki zdołamy chodzić ze sklepu do sklepu, żeby wyszukać lustrzanki cyfrowe sony które nam bardzo pasują - . Nie trwonimy czasu na dojazdy, ani przeglądanie rzeczy, które nas nie intrygują. Omijają nas przepełnione sklepy i długie kolejki. Istotą jest również oszczędność czasu, również koszty dodatkowe, takie jak przewóz.

W Internecie można też dotrzeć do nadzwyczajnych i nadzwyczajnych wyrobów, np. butów firmy Maciejka. Wybór nie ogranicza się tylko do granic naszego kraju, gdyż sporo sklepów zagranicznych umożliwia przesyłkę produktu do Polski. Kupowanie przez internet przynosi nam możliwość przetestowania wielu zagranicznych towarów, w tym tych bardzo niszowych marek, jakich w sklepach tradycyjnych właściwie nie odszukamy.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.