Z jakiego powodu posiadając telefon komórkowy czy smarfton pomyśleć można o zakupie jakiś dodatkowych akcesoriów do niego.

Telefony komórkowe i smartfony oferowane są przeważnie bez żadnej większej ilości gadżetów. W komplecie przeważnie będzie się znajdowała jakaś ładowarka, kabek do podłączenia komputera a także słuchawki. Tyle że jeśli chodzi o nie jakiejś wielkiej jakości spodziewać się nie ma co, muzykę się na nich jakoś posłucha, lecz niewiele ponad to. To w zasadzie w przypadku większości smartfonów będzie wszystko, co nie oznacza bynajmniej, że ilość oferowanych akcesoriów jest tak skromna.

etui na telefon komórkowy
Wprowadził: www.etuo.pl
Na podstawie danych z: www.etuo.pl
Wręcz przeciwnie, rozmaitych drobiazgów, o które można rozbudowywać swój telefon są niezliczone ilości, zarówno wpływających na komfort i wygodę używania, jak również na bezpieczeństwo i stan techniczny samego aparatu. -> http://etuo.pl/ Można więc na przykład zakupić lepsze słuchawki, jeżeli te dołączone do zestawu nie spełnią oczekiwań, dość interesującym rozwiązaniem są również nieduże głośniczki. Z kolei do wygodnego rozmawiania może się przydać zestaw słuchawkowy, jaki przy rozmawianiu w czasie jazdy samochodem jest konieczny i za jego brak grozić może mandat.

etui
Wprowadził: Elisa Fair
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Kolejną grupę telefonicznych akcesoriów będą stanowić najróżniejsze pokrowce, etui i folie na ekrany. Oferta ich jest ogromna, zarówno sklepy stacjonarne, internetowe jak również wszelakie aukcje są ich pełne i można je dokupić do każdego modelu aparatu. Wybierając case na telefon do dyspozycji będzie się miało kilka różnych materiałów, które się różnią wyglądem i właściwościami, ale także wiele rozmaitych wzorów. Niektóre z pokrowców są na tyle wytrzymałe, że będą chronić przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi, za to inne zapewniają mniejszą ochronę, ale za to bardzo ładnie wyglądają. Szukając etui do telefonu trzeba go dobierać pod kątem konkretnego modelu. Oferta etui do P9 Lite Są co prawda pokrowce uniwersalne, pasujące do większej ilości urządzeń, lecz w ich przypadku czasami są problemy z dopasowaniem


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.